מפיקים אירוע? זה הזמן לשמוע על להקות קאברים

בהיותנו מפיקים אירוע, יש לא מעט משתנים שאנחנו צריכים להשקיע בהם זמן, מחשבה וגם לבצע סוג של בחירה וקבלת החלטות. בין השאר יהיה עלינו להחליט כמה אנשים יוזמנו לאירוע, באיזה קונספט האירוע התקיים, האם האוכל יוגש בסגנון בופה או בסגנון של הגשה, איזה אלכוהול יוגש, איפה יתקיים האירוע- באולם או בחיק הטבע ועוד… אחד הדברים שקובעים באופן חד משמעי האם האירוע שלנו יהיה מוצלח, או פחות זו האווירה. מה שקובע את האווירה באירוע זה מגוון של גורמים כמו: המקום והעיצוב בו, האוכל, האנשים והאינטרקציות שנוצרות, הוויב של המארחים, וכמובן… המוזיקה. למוזיקה תפקיד חשוב וכבר מהרגע שהאורחים הראשונים נכנסים בקבלת הפנים, הם מרגישים משהו באוויר. זה משהו שקשה להסביר אותו במילים, אבל הוא נוצר על ידי נפלאותיה של המוזיקה. בעוד עד לא מזמן רוב מפיקי האירועים היו בוחרים בדיג‘י לאירוע שלהם, נכנסה מגמה ייחודיות ויוצאת דופן שהופכת את האירוע למרגש ומאוד אחר. להקות קאברים.

 

אז מה ההבדל בין השניים?

ובכן, בעוד התקליטן בוחר ביחד אתכם את השירים, את הסגנון ואת הרצף שבו ינוגנו השירים, מקבלת הפנים ועד רחבת הריקודים, כאשר השירים עוברים מרשימת השירים שלו למערכת הסאונד במקום, להקות קאברים, דוגמת הלהקה המדהימה גברבנד, מנגנות ושרות את השירים בעצמן. מדובר במוזיקה חיה, ממש כמו בסוג של הופעה. בדרך כלל מדובר בהרכב ייחודי הכולל נגנים: קלידים, תופים, גיטרה, אולי כלים מיוחדים נוספים, לצד זמר או כמה זמרים. המוזיקה החיה אשר מתנגנת בזמנים מסוימים שנקבעים מראש, הופכת את מה שקורה באולם או בגן האירועים לחוויה מאוד מיוחדת עבור האורחים, וגם עבורכם כמובן. מי שיבחר את הלהקות והזמרים עליהם יתבססו השירים אלו אתם, וכמובן שיש גם את הפן המקצועי של הלהקה שיודעים לזהות את הקהל בזמן אמת, לקרוא את התמונה הכוללת ולבחור את השיר המדויק ביותר לתזמון ולאווירה באירוע.

 

אז איך בוחרים בין כל הלהקות קאברים?

ובכן, בהיותכם בוחרים להקה עבור האירוע שלכם, יש כמה דברים שעליכם לקחת אותם בחשבון:

  1. סגנון- יש כל מיני להקות קאברים אשר מנגנות שירים על פי מגוון סגנונות. לכן, חשוב שתתחברו באופן כזה או אחר לאופי של הלהקה ותראו שאתם אכן משדרים על אותו גל.
  2. זמינות – כבר שמתחילה לה עונת האירועים, הכל הופך להיות צפוף יותר ופחות זמין. לכן, ככל שתקדימו לבחור להקה כמה שיותר מהר, תוכלו לשריין את המקום שלכם ולדעת שאתם נמצאים על הצד הבטוח כמובן.
  3. מחיר- השו מחירים בין כמה להקות.

 

לסיכום, בחירת להקת קאברים תהפוך את האירוע שלכם לאחר, לשונה, לייחודי וליוצא דופן, ללא כל ספק. זה הזמן לבחור ולקבוע את האווירה באירוע שלכם.

גיורא מלמד
גיורא מלמד

אחרי שלא מצאתי בשום מקום אחר את מבוקשי, שמתי לעצמי כיעד להקים ולרכז מידע נגיש לגימלאים גיל הזהב, מקווה ומאמין שתמצאו ערך רב בתוכן באתר.