היתרונות של גלידת פירות שכדאי לכם להכיר

הקיץ הישראל הוא קיץ שדורש הרבה, אבל הרבה גלידה! החום של הקיץ הישראלי הוא בין הקשים שנוכל למצוא בעולם, ולא דיי בחום, הוא מלווה גם בלחות גבוהה באזורים הקרובים לים, ובמחסור גדול של צל שניכר כמעט בכל עיר שקיימת במדינה שלנו. גלידה היא ללא ספק פתרון אהוב על הרבה ישראלים, שמחפשים טיפה קטנות של הצטננות בקיץ הלוהט שאנחנו חווים במדינת ישראל. אולם, טרנדים בריאותיים, טבעוניים, וטרנדים של אנשים שמגבירים את המודעות לאורח החיים בריא יותר – הביאו לכך שאנשים רבים חיפשו ועדיין מחפשים פתרונות חלופיים לגלידות המתועשות שפופולאריות כיום במדינת ישראל. אחד מהפתרונות האלה, מופיעה בדמותה של גלידת פירות שמהווה את אחד מהטרנדים המובילים בקיץ האחרון עבור רבים. בשורות הקרובות נבין בדיוק למה.

בתור התחלה – מה זה גלידת פירות?

גלידת פירות, לדוגמת גלידת הפירות של המותג mojo מהווה את אחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות במדינת ישראל. גלידת הפירות, היא גלידה אשר מיוצרת בחומרים טבעיים בלבד, אינה עושה כל שימוש בתוספות סוכר לא טבעיים, ולא מכילה שום חומר לא טבעי, צבע מאכל, או כיוצא בזאת. גלידת הפירות, מבוססת אך ורק על פירות טבעים, וכתוצאה מכך למעשה – הגלידה עצמה מכילה ויטמינים רבים, וסיבים תזונתיים שנמצאים אך ורק באותם הפירות. בנוסף, מדובר על אופציה נהדרת עבור אנשים שנמצאים בתזונה צמחונית או טבעונית, אשר מעוניינים לצרוך גלידה מרעננת בחודשי הקיץ החמים.

כל היתרונות

  • לא מכילה שום תוסף סוכר – כידוע, סוכר ובעיקר סוכר לבן נחשב ללא בריא, בעיקר שהוא נצרך בכמויות גדולות. לכן, כדאי מאוד להפחית בסוכר לבן ולהעדיף סוכרים ממקור טבעי כמו למשל סוכרים שמגיעים מפירות. בנוסף, חשוב לבחור מותג שמקפיד על כמה שפחות סוכר לבן והיום בהחלט ניתן לרכוש ארטיקים וגלידות טבעיים העשויים ממאה אחוז רכיבים טבעיים ללא תוספת סוכר לבן.
  • ללא חומרי טעם וריח, צבעי מאכל, או חומרים משמרים – מדובר בדיוק על אותו עיקרון של הסוכר הלבן. מאוד מומלץ לצרוך כמה שפחות מוצרי מזון המכילים צבעי מאכל, חומרי טעם וריח וכדומה, אלו עוברים תהליכים כימיים ולכן הם פשוט לא בריאים לגוף שלנו. ככל שנקפיד על תזונה בריאה יותר, מאוזנת יותר ועשירה יותר, גם באוכל הרגיל שאנחנו צורכים וגם בקינוחים, נרגיש טוב יותר, פחות עייפים, יותר אנרגטיים והדבר ישפיע עלינו גם בהיבט הבריאותי וגם בהיבט המנטלי.
  • מכילה ויטמינים רבים וסיבים תזונתיים- שמדובר בגלידה המיוצרת אך ורק באמצעות רכיבים טבעיים איכותיים, הגוף נהנה מכל הוויטמינים, המינרלים ונוגדי החמצון שמספקים רק דברים בריאים לגוף שלנו.
  • עלות זולה ביחס למותגי גלידה אחרים המוכרים במדינה

 

כעת, כל שנותר לכם הוא לבחור את המותג האהוב עליכם או אפילו להתחיל להכין עם הילדים גלידות וארטיקים טבעיים.

גיורא מלמד
גיורא מלמד

אחרי שלא מצאתי בשום מקום אחר את מבוקשי, שמתי לעצמי כיעד להקים ולרכז מידע נגיש לגימלאים גיל הזהב, מקווה ומאמין שתמצאו ערך רב בתוכן באתר.