סוכת אבלים – המדריך המלא לשבעה מכובדת

הניסיון להבין את הגודל המתאים של סוכת אבלים לישיבת שבעה, דומה לניסיון לפתור חידה מתמטית. התהליך מורכב ויש להבין איך לבצע את המדידות הנכונות כדי לשכור סוכה שתתאים לישיבה נוחה של בני המשפחה והמנחמים המבקרים.

סוכת אבלים בגודל שמתאים לחמישים בני משפחה ואורחים

חברת השכרת ציוד לאירועים מציעה השכרת סוכת אבלים, השכרת שולחנות וכיסאות, וכל הציוד הדרוש לשבעה מכובדת, כחלופה ידידותית לסביבה לבעלות קלאסית. בנוסף, ניתן לשכור רהיטים מודרניים במגוון מחירים.

אם בני המשפחה יושבים על מזרנים, והאורחים יושבים ליד שולחנות, או עומדים סביב שולחנות, יש צורך בסוכת אבלים בגודל 10X30. אם האורחים יושבים ליד שולחנות, יש צורך בסוכה בגודל 20 על 30, ולהוסיף עוד מטרים רבועים אם יש רהיטים אחרים שצריכים להיכנס לסוכה, כגון שולחן כיבוד, משטח מספיק לתפילה, או שולחן להנחת חפצי קדושה לתפילות.

כמובן שאף אירוע שבעה אינו עניין פשוט של ישיבה על מזרנים או על כיסאות ליד שולחנות. לעתים קרובות יש בסוכת האבלים אזור אכילה, רחבת תפילה ואזור התכנסות.

במצבים כאלה, מומלץ להוסיף מאה מטרים מרובעים לכל שולחן מזנון וארבע מאות מטרים מרובעים עבור רחבת תפילה קטנה או שולחן להנחת חפצי קדושה. מומלץ גם להחזיק מאה מטרים מרובעים לכל ארבעה אורחים שמגיעים לנחם.

המידות משתנות בהתאם לצורך

חשוב לזכור שהמלצות הגודל המתאים של סוכת אבלים משתנה ואינו ישים לכל שבעה. צוות חברת השכרת ציוד לאירועים יסייע לכם בבחירה הסופית לאחר שיבינו טוב יותר את מאפייני השבעה שלכם.

המטרה של נציגי החברה היא תמיד לסייע לכם לקבל את ההחלטות הנכונות על סמך הצרכים הספציפיים שלכם, בין אם זה מפגש בגינת הבית לחמישים אורחים או יותר.

סגנון סוכת האבלים

סוכת אבלים מתאימה לישיבה נוחה בשבוע השבעה והיא זמינה בסוגים שונים. ניתן לשכור סוכות עם יריעות בצבעים שונים, בהתאמה כמעט לכל סוג של שבעה, בכל גודל. זו הסיבה שכל חבילות השכרת סוכות אבלים כוללות סוכות לבנות.

אם אתם מזמינים רק סוכה לשבעה, הקפידו לציין שאתם מעוניינים בסוכה לבנה. נציגי חברת השכרת ציוד לאירועים תמיד שואלים על גודל הסוכה המתאימה לכם וממליצים על הוספת ריהוט כמו שולחנות, מזרנים וכיסאות, אבל על מנת למנוע כל תקלה אפשרית, מומלץ לוודא שהסוכה הנבחרת מתאימה בגודל ובנוחות לצרכים שלכם.

פרק הזמן הדרוש להזמנת סוכת אבלים

למרות שנציגי חברת השכרת ציוד לאירועים מדגישים את חשיבות התכנון המקדים, היום שאחרי הלוויה בדרך כלל אינו צפוי. לכן נציגי החברה ערוכים לאספקת סוכת אבלים בהתרעה של יום או יומיים וניתן לשכור סוכות גדולות לאירוח מנחמים רבים.

סוכות האבלים זמינות בכמויות גדולות כך שאין חשש שלא תמצאו את הסוכה הזמינה המתאימה לכם. הסוכות מותאמות גם לשינויים בתנאי מזג האוויר בישראל, כך שגם בתנאי שרב או גשם וקור, תמצאו את הסוכה המתאימה לכם.

איך בוחרים חברה מקצועית?

קודם כל חשוב לבחור חברה שתספק לכם סוכה שמתאימה לכמות המוזמנים שאמורים או צפויים להגיע לשבעה. בנוסף, חשוב מאוד שהסוכה תתאים גם למזג האוויר, בין אם השבעה היא בקיץ ובין אם בחורף. כדאי לפנות לחברה שתספק לכם את הסוכה בזמנים של השבעה כמובן וגם מתחייבת בסיום השבעה לקחת את הסוכה חזרה. מומלץ לברר לגבי שירותי הרכבה ופירוק, לבדוק האם השירות כולל או לא כולל פתרונות חימום או קירור מתאימים.

גיורא מלמד
גיורא מלמד

אחרי שלא מצאתי בשום מקום אחר את מבוקשי, שמתי לעצמי כיעד להקים ולרכז מידע נגיש לגימלאים גיל הזהב, מקווה ומאמין שתמצאו ערך רב בתוכן באתר.