השוואת מחיר הובלות

אין זה פשוט להבין האם הצעת מחיר בגין שירותי הובלת דירה היא הצעת מחיר נכונה והגיונית. לפני כניסת רשת האינטרנט לתחומים רבים מתחומי החיים היה צריך ליצור קשר עם כמה חברות הובלה, להזמין את הנציגים שלהן אל הבית כדי שיראו מה יש להוציא ולהעביר וכך לבצע השוואת מחיר הובלות שהנציגים הציעו. כיום העניין הרבה יותר פשוט ואפשר לבצע את זה דרך הרשת בלי להגיע אל הבית או לקבוע פגישה או יותר מפגישה אחת. חשוב מאד להבין שיש משמעות לעצם ביצוע ההשוואה ואפילו חשוב שאותו נציג של חברת ההובלות יגיע הביתה ויראה בדיוק מה יש לעשות וגם יבחן לעומק את התנאים של חדר המדרגות או המעלית. כך הצעת המחיר תהיה קונקרטית ומהימנה בלי הפתעות לא נעימות ביום המעבר עצמו.

 

איך מבצעים השוואת מחיר הובלות?

כאמור, רשת האינטרנט בהחלט מקלה על לא מעט פעולות שצריך לבצע ממילא והופכת אותן להרבה יותר נוחות ופשוטות. אתר האינטרנט getmoving.co.il הוא אשף להשוואת מחירים וקבלת הצעת מחיר לשירותי הובלה מותאמים אישית. איך זה מתבצע? על ידי הכנסת כל הפרטים של הלקוח למנוע החיפוש המתקדם – נקודת המוצא של המעבר וכתובת היעד, התאריך הרצוי (או טווח תאריכים), הפריטים, הרהיטים ומכשירי החשמל שצריך להוציא מהבית ולהעביר וכמובן תנאי הבניין עצמו – האם יש צורך במנוף, מאיזו קומה לאיזו קומה והאם יש איזושהי דרך שעלולה להיות צפופה, מאתגרת או קשה למעבר. לאחר הכנסת כל הפרטים האלה תתקבלנה כמה הצעות מחיר מכמה חברות שמציעות שירותי הובלה באזור הגאוגרפי, יכול להיות שגם מחברות שהלקוח כבר מכיר וקיבל עליהן המלצות. כך הוא יוכל לבחון את ההמלצות שקיבל לאור הצעת המחיר שהאשף נתן לו ולקבל את ההחלטה הנכונה בנוגע לבחירת חברת ההובלות.

 

למה חשוב לקבל כמה הצעות מחיר?

כמו כל שירות מקצועי אחר גם בתחום של הובלות ומעברי דירה יש כמה וכמה חברות וחשוב לשים לב להבדלים בין הצעות המחירים שלהן, שיכולים להיות משמעותיים. מעבר דירה הוא ממילא פרויקט לא פשוט ולכן כל שקל שאפשר לחסוך יכול להיות משמעותי מאד לטווח הארוך. גם אם יש הכרות מוקדמת עם חברת הובלה זו או אחרת מומלץ להשוות מחירים ולבקש כמה הצעות מחיר. כך אפשר להיות בטוחים שמשלמים מחיר הגון וכדאי על הפרויקט ולא משלמים יותר מכמה שצריך ואפשר. יהיו לא מעט הוצאות כאשר עוברים דירה ולכן חשוב לחסוך כמה שאפשר. ברגע שבמנוע החיפוש מעדכנים את כל הפרטים הלוגיסטיים שקשורים למעבר ומקבלים כמה הצעות מחיר – הרי שאין סיבה לשלם בדיוק עבור אותם השירותים מחיר יותר גבוה והחברה המומלצת שמכירים עשויה להיות זו שהמחיר שלה יהיה הכי כדאי.

גיורא מלמד
גיורא מלמד

אחרי שלא מצאתי בשום מקום אחר את מבוקשי, שמתי לעצמי כיעד להקים ולרכז מידע נגיש לגימלאים גיל הזהב, מקווה ומאמין שתמצאו ערך רב בתוכן באתר.