קידום אתר אינטרנט – למה בכלל צריך את זה?

קידום אתר אינטרנט הוא תחום שרבים מדברים עליו, אך עד כמה באמת מדובר על דבר שצריך לעשות? ובכן, במידה ויש לכם אתר אינטרנט, אבל אתם מתקשים במטלת הקידום, הנה לכם מספר סיבות שאולי יגרמו לכם לפנות לשירותיו של מקדם אתרים בתום הקריאה:

  • נוכחות דיגיטלית – עד לא מזמן, קידום אתר אינטרנט היא פעולה שהתנהלה בצורה אחרת לחלוטין שכן, במטרה שאתר יוכל להתאים לאלגוריתם של גוגל, היה מספיק להעלות תכנים באיכות ירודה ובאמצעות דחיסה של מילות מפתח ללא הרף בעמוד. מאז, הדברים השתנו בצורה משמעותית שכן, לגולשים נמאס למצוא את עצמם באתרים המכילים מידע לא רלוונטי ועמוס בביטויים שנראים כמו שגיאה תחבירית. בעידן של היום, האלגוריתם של גוגל פועל בצורה אחרת, וקידום אתרים התאים את עצמו לשינויים בצורה שבה רק תוכן באיכות גבוהה מקבל את החשיפה הראויה. במילים אחרות, במידה ואתם מעוניינים להתחיל לבצע קידום אתר אינטרנט, עליכם לשלב ביטויי מפתח רלוונטיים שיתאימו לשאילתות של הגולשים, תוך כדי העלאת תוכן איכותי בעל ערך מוסף. 
  • תמורה גבוהה – כאשר מדובר על קידום אתר אינטרנט, הרי שמדובר על שיטת שיווק שמעניקה תמורה גבוהה ביחס להשקעה הכספית. למעשה, במידה ויש לכם את הזמן ללמוד באופן עצמאי, הרי שתוכלו לבצע את מטלת הקידום מבלי להשקיע אפילו שקל אחד. על כן, במידה ואין לכם את הזמן ואת היכולת ואתם מעדיפים להתרכז בדברים אחרים, אפשרות אחרת תהיה לפנות לשירותיו של גורם מקצועי מיומן שיעשה את העבודה עבורכם. במקרה שכזה, השקעת הזמן שלכם תוחלף בהשקעה כספית, אך תוכלו לגלות תוך פרק זמן קצר במיוחד כי כאשר טכניקת הקידום מתבצעת בצורה נכונה – התוצאות מצוינות, והתמורה אסטרונומית. 
  • בניית מותג – קידום אתר אינטרנט מעניק לכם את האפשרות להופיע במקומות גבוהים יותר בתוצאות החיפוש של גוגל. במילים אחרות – כך למעשה תוכלו לגרום ליותר ויותר אנשים רלוונטים להבחין בכם, מה שיגרום למודעות למותג שלכם לגדול. עליכם לזכור כי ככל שאנשים לומדים יותר ויותר אודות מותג מסוים, הרי שהם בוטחים בו הרבה יותר. באמצעות קידום נכון ומדויק, קהל היעד שלכם יוכל להבחין בכם ממרחקים, ולא פחות חשוב, לבטוח בכל מה שתגידו. קידום אתרים טוב יסייע לכם להגדיל בצורה נרחבת את מאגר הלקוחות שלכם ללא מאמצים גדולים שכן, כל אדם שמבחין במותג שלכם יכול לשתף תכנים מתוך האתר בלחיצת כפתור, מי שכבר רכש את המוצר או השירות שאתם מציעים יכול להמליץ עליכם וכתוצאה מכך, יותר ויותר אנשים יחשפו למותג שלכם. 

 

בשורה התחתונה, במידה ואתם עדיין לא עושים קידום אתרים, עליכם לדעת כי אתם מראים לגולשים שאתם עדיין נמצאים מאחור, והגיע הזמן להבין שאתם וגם העסק שלכם זקוקים לקידום באופן מיידי. 

גיורא מלמד
גיורא מלמד

אחרי שלא מצאתי בשום מקום אחר את מבוקשי, שמתי לעצמי כיעד להקים ולרכז מידע נגיש לגימלאים גיל הזהב, מקווה ומאמין שתמצאו ערך רב בתוכן באתר.