שעון קוקיה – מה הוא והאם ניתן להשיג כזה?

בשנים האחרונות, אנחנו עדים לתופעה גדולה ונרחבת שבה, אנשים רבים מאוד מעוניינים לרכוש דברים עתיקים, ישנים, כאלה שכבר לא מייצרים ולא ניתן למצוא בשום מקום אחר. לטרנד הזה, שניתן לקרוא לו בשמות רבים כמו – וינטג', ענתיקות, וכיוצא בזאת, יש השפעה עולמית גדולה מאוד, וניתן לראות את ההשפעה הזו בתחומים רבים בחיים שלנו, כמו – אופנה, ריהוט, וכיוצא בזאת. אחד מהמוצרים העתיקים שכיום נמצאים בביקוש הגדול ביותר הוא – שעון קוקיה. שעוני קוקיה, מהווים שעונים עתיקים מאוד, שכיום כבר פשוט לא מייצרים אותם. בשורות הקרובות, הבאנו לידכם מידע נוסף על שעוני קוקיה, מה זה שעוני קוקיה, וכיצד ניתן להשיג אותם?

מה זה שעוני קוקיה? למה בשנים האחרונות יש ביקוש גדול לשעונים אלה?

כיום, ניתן למצוא בארץ בעיקר שעוני קוקיה שנמצאים כבר שנים רבות בבתים, כאלה שהועברו מדור לדור, ובמרב המקרים, גם הובאו לארץ על ידי בני משפחה. עבורכם, ככל הנראה שעון הקוקיה צרוב בזיכרונותיכם השונים, זאת, ובטח לסבא ולסבתא שלכם היה שעון קוקיה גדול ורועש בביתם הוותיק. עליכם לדעת כי כיו אנחנו עדים לביקוש גדול מאוד לשעוני קוקיה, זאת בדומה למוצרי עתיקות אחרים שנמצאים תמיד בביקוש, זאת לדוגמת – כלי מטבח, זהב עתיק, בגדי מעצבים ותיקים, וכיוצא בזאת.

יש לכם שעון קוקיה ישן? כדאי לכם לפנות לסוחר עתיקות!

בבית סבא יש שעון קוקיה עתיק? הבחנתם בעליית הגג בשעון קוקיה שכבר לא נמצא בתפקוד? ככל הנראה שאפילו לא ידעתם על כך, אבל לשעון זה יש ערך מוסף, וייתכן גם שהוא שווה סכום לא מבוטל של כסף. במידה שאתם אכן מחזיקים בשעון כזה, אנחנו ממליצים לכם לפנות לשירותיו של סוחר עתיקות במידי!

איך לבחור חברה מקצועית המתמחה בפינוי ירושות ורכישת עתיקות?

לרוב האנשים שיש בבית שעון קוקיה, יש גם פריטים מיוחדים עתיקים אחרים כמו תכשיטים עתיקים, רהיטים עתיקים, כלים עתיקים, תמונות, פסלים ועוד. אותם אנשים יכולים בעצם למכור את המוצרים השונים שאינם נמצאים בשימוש ואפילו להרוויח עליהם לא מעט כסף. מה שאפשר לעשות, זה בעצם לנסות לעשות סדר בבלאגן ולראות מה אתם יכולים להעביר הלאה. ניתן לברר על חברה מקצועית אשר תבצע מכם רכישה של המוצרים השונים. תוכלו לחפש המלצות ברשת האינטרנט, לשאול ברשת החברתית פייסבוק ואפילו להתקשר לשתיים שלוש חברות ואז לבחור. מה שכן מומלץ זה לבחור באמת חברה שזו ההתמחות שלה ואנשיה ידעו להעריך את השווי האמיתי של הפריטים שיש ברשותכם. אז קדימה, כל שנותר לכם לעשות זה סדר בבלאגן ולראות מה אתם יכולים להעביר הלאה. לפנות מקום ישן לדברים חדשים זה תמיד דבר מבורך.

גיורא מלמד
גיורא מלמד

אחרי שלא מצאתי בשום מקום אחר את מבוקשי, שמתי לעצמי כיעד להקים ולרכז מידע נגיש לגימלאים גיל הזהב, מקווה ומאמין שתמצאו ערך רב בתוכן באתר.