הובלה עם מנוף

הובלה של תכולת דירה ממקום אחד למקום אחר היא פרויקט לא פשוט שיכולות להיות לו מורכבויות שונות. עוד לפני קבלת הצעות מחיר למעבר ישאלו עובדי חברת ההובלות לא מעט שאלות שקשורות למיקומים של כתובת המוצא וכתובת היעד על מנת שיוכלו להבין בדיוק מה עליהם לעשות וכמובן איך יהיה עליהם להגיע הכי מוכנים לקראת כל אתגר או תרחיש. אחד הנושאים שיבדקו יהיה הנושא של מנוף. יש בניינים שבהם חדר המדרגות או המעלית יהיו צרים מכדי שאפשר יהיה להעלות דרכם את הרהיטים הגדולים והכבדים או שיהיה בקומה גבוהה במיוחד. הובלה עם מנוף יכולה לחסוך הרבה מאד זמן.

 

המשמעות הלוגיסטית של הובלה עם מנוף

כיום זה נחשב למוכר מאד בנוף – משאית עם מנוף שעומדת קרוב מאד לבניין וכל תכולת הדירה מועלית אל הדירה דרך חלון הסלון הגדול. אי אפשר להתווכח עם הקביעה שמדובר בדרך ההעברה הכי מהירה ובהחלט בשנים האחרונות יש לא מעט אנשים שבוחרים במנוף, משלמים יותר עבור שירות זה ונהנים מהובלה הרבה יותר מהירה. כמובן שצריך להתארגן כרגיל מבחינת קופסאות שמספקת החברה או קרטונים למעבר דירה בנתניה (או בכל עיר על פי המיקום הגאוגרפי של כל לקוח). על המשטח של המנוף יונחו לא מעט פריטים, רהיטים וארגזים ויועלו תוך מספר שניות אל הקומה הדרושה.

 

לקצר את מעבר הדירה ככל האפשר

כל התהליך כולו של מיון חפצים ורהיטים, אריזה, שינוע לכתובת החדשה ופיזור כל החפצים במקומם החדש הוא תהליך לא פשוט וכל אחד ישמח לקבל כל עזרה שהוא צריך. חשוב מאד במקביל גם לקבל את ההחלטות הנכונות והמתאימות, כמו הזמנה מראש של שירות מנוף. אין ספק שהתמורה תהיה שווה את המחיר הכספי ואפשר לחסוך כך לא מעט שעות של עבודה. בנוסף לכך חלק מעובדי חברת ההובלה יכולים להתפנות למשימות מעבר אחרות, שכן לא צריך שכולם יהיו נוכחים במקום שמתבצע בו מעבר דירה עם מנוף. מומלץ מאד לבדוק את האפשרות הזאת כחלק מהבירורים שמבצעים לקראת המעבר.

גיורא מלמד
גיורא מלמד

אחרי שלא מצאתי בשום מקום אחר את מבוקשי, שמתי לעצמי כיעד להקים ולרכז מידע נגיש לגימלאים גיל הזהב, מקווה ומאמין שתמצאו ערך רב בתוכן באתר.