קיר מסך זכוכית

יש עולם שלם שקשור לתכנון ועיצוב המראה החיצוני של בנייני מסחר או עסקים. כאשר מגיעים לאזור שיש בו מגדלי עסקים אי אפשר שלא לשים לב ליופי והפאר שלהם, כמו גם למראה חיצוני יוקרתי. הנחת היסוד היא שהרושם וחוות הדעת יתחילו להתגבש בקרב הלקוחות והמבקרים עוד לפני שהם מגיעים אל המשרד הספציפי ולכן חשוב מאד שגם חזית הבניין תהיה יפה ומרשימה. אפשר לומר שקיר מסך זכוכית הם המילה האחרונה בתחום זה. אם בעבר ברירת המחדל הייתה קירות מבטון אטום הרי שכיום בעזרת קירות מסך העשויים זכוכית משולבת באלומיניום אפשר להפוך גם את החלק החיצוני של הבניין לשקוף. התוצאה תהיה בניין מרהיב ביופיו שאי אפשר יהיה שלא לחשוב שהקדישו לו לא מעט זמן, מחשבה ותקציבים כדי להפוך אותו לכזה.

 

הטכנולוגיות המתקדמות שמאפשרות התקנת קיר מסך זכוכית

על מנת שזכוכית ואלומיניום יהוו את החלק החיצוני של בניין שלם הם צריכים להיות חזקים ועמידים במיוחד, עבים הרבה יותר מכל קורת אחרת וכמובן להיות מותקנים במקומם בדרך המקצועית והטובה ביותר. חברת https://alcon.co.il/ למשל מציעה התקנת קירות זכוכית גם בבניינים גבוהים או בפרויקטים מורכבים ומאתגרים וכבר כעת יש לה ניסיון רב בביצוע הפרויקטים האלה. בניינים רבים ברחבי ישראל שאפשר לזהות מרחוק שיש חלונות שבנויות לכל אורך ורוחב הפאות החיצוניות שלהם הם תוצאה של עבודה של החברה והיא נחשבת לחלוצה בתחום זה. חברות יזמות כבר יודעות שצריך לפנות כמה שיותר מוקדם לחברות מקצועיות שמציעות התקנות של קירות מסך על מנת לתכנן את החלונות בכל פרויקט וכך להתאים אותו במדויק לבניין המתהווה.

 

החשיבות של מראה ועיצוב חיצוניים של הבניינים

ברוב המקרים קירות מסך זכוכית יהיו מותקנים ומתאימים לבנייני מסחר ועסקים ולא בכדי. על מנת שמבקרים ירגישו שהגיעו לחברות או עסקים שמציעים רמה גבוהה במיוחד של מקצועיות, רצינות ואחריות – צריך לראות ולהבין את זה כבר מבחוץ, עוד לפני שבכלל נכנסים את הבניין או אל המשרד. מאותם שיקולים וסיבות גם פנים הלובי והשטחים המשותפים בבניין יהיו נקיים, מסודרים, מאובטחים וכאלה שאי אפשר לטעות בנוגע למהות ולמקצועיות שלהם. כל בעל עסק, קטן וגדול כאחד רוצה שהמבקרים אצלו במשרד או בבניין ירגישו שהם נמצאים בידיים טובות, אמינות ומקצועיות וללא ספק אפשר להגיע למצב הזה בזכות חברות שמציעות שירותים מתקדמים של חזית הבניין.

גיורא מלמד
גיורא מלמד

אחרי שלא מצאתי בשום מקום אחר את מבוקשי, שמתי לעצמי כיעד להקים ולרכז מידע נגיש לגימלאים גיל הזהב, מקווה ומאמין שתמצאו ערך רב בתוכן באתר.