מה התפקידים של מסדרת ארונות מקצועית

מכירים את זה? אנחנו מסדרים את הארון שלנו, בטוחים שהוא פשוט מושלם, נקי, לפי צבעים ולפי עונות, לפי סוגים של פריטים אבל תוך כמה ימים, זה קורה שוב, הכל מתבלגן, הכל עולה אחד על השני, ואנחנו עומדים בפני הבלאגן אבודים ולא מרוצים בכלל. בשביל זה יש מסדרת ארונות מקצועית. התפקיד העיקרי של מסדרת ארונות, הוא לא רק לקבל לכם את הבגדים, אלא גם למיין אותם, להעיף מה שלא צריך, לסדר בשקיות ואקום בגדים שקטנים על הילדים הגדולים ויכולים בעתיד לשרת את הקטנים יותר. בנוסף, מסדרת ארונות לא רק מסדרת את ארונות הבגדים, אלא את כל הארונות בבית: מזווה, ארונות אחסון במטבח, אחסון צעצועים של הילדים ועוד.

 

פתרונות אחסון זה MUST

אנשים רבים מתבלבלים בין מסדרת ארונות לבין חברות המספקות שירותי אריזה ופריקה. זה ממש לא אותו דבר. חברות המספקות שירותי אריזה ופריקה מגיעות במצבים של מעבר דירה ומעניקות את השירות גם לפני וגם אחרי, בעוד מסדרת ארונות תפקידה לסדר את הארונות אחרי המעבר. אחד התפקידים הכי חשובים שלה הוא להתאים לכם פתרונות אחסון. כל בית, דירה, יחידת דיור או אפילו עסק בנויים אחרים, הגודל של כל אחד מהם שונה לגמרי, הצרכים אחרים ולכן ברגע שמסדרת ארונות יודעת להתאים עבורכם פתרונות אחסון כמו קופסאות אחסון שקופות בהן ניתן למיין משחקים לפי נושאים, ספרים ושאר מוצרים, קופסאות קטנות לאחסון תחתונים וגרביים, מדפים נשלפים מיוחדים, הסיכוי שהסדר ישמר לאורך זמן, גבוה יותר.

 

איך בוחרים מסדרת ארונות?

בראש ובראשונה, אתם צריכים להתחבר לאישיות שלה ולראות שאתם באמת סומכים עליה ועל איך שהיא תסדר את הבגדים והחפצים האישיים שלכם, כי הרי לכל מסדרת ארונות יש שיטות ודרכים אחרות. חשוב שזו תהיה בחורה או אישה אסתטית ונקיה, מישהי שאתם סומכים עליה שתיכנס אליכם הביתה, כי הרי לא תוכלו להשגיח עליה בכל שנייה. אחת הדרכים הטובות ביותר לבחור מסדרת ארונות מקצועית היא דרך המלצות של אנשים שאתם מכירים. ניתן גם לחפש המלצות באינטרנט או ברשתות החברתיות ולבקש תמונות של ארונות במצב לפני הסידור ואחריו.

 

מה היתרונות של מסדרת ארונות?

בין אם אתם עוברים דירה, נמצאים לפני מעבר ובין אם אתם פשוט לא יכולים יותר לסבול את הבלאגן שמתרחש אצלכם בבית, אין ספק כי מסדרת ארונות יכולה לחסוך לכם המון זמן ובעיקר לאפשר לכם לחיות בצורה מסודרת יותר. ברגע שמסדרים את הדברים כמו שצריך, לכל דבר יש את המקום שלו, הסדר נשמר ואין לזה מחיר. כיף לפתוח את הארונות, כיף לבחור בגדים או כלים, קל יותר לילדים למצוא את המשחקים שלהם והכל גם נשמר לאורך זמן רב יותר.

 

ועוד כמה טיפים לשמירה על הסדר

  1. הפרידו בין בגדי חורף לבגדי קיץ ועונות מעבר
  2. אם יש משהו שאתם לא לובשים יותר משנה תעבירו הלאה
  3. לפני שאתם מבצעים רכישה של פריט כזה או אחר, וודאו שאתם באמת זקוקים לו ואין לכם אותו בארון
  4. אחת לכמה חודשים תרמו ספרים ומשחקים של הילדים, ככה תימנעו ממצבור שמעמיס על החדרים
  5. ניקיון וסדר הולכים ביחד!
  6. פחות זה יותר!

 

לסיכום, אם אתם לא יכולים יותר לסבול את הבלאגן, זה הזמן להזמין אליכם הביתה מסדרת ארונות שתהפוך את הבלאגן לסדר מופתי. חשוב שתדעו איפה כל דבר נמצא כדי שתוכלו לשמור על הסדר.

גיורא מלמד
גיורא מלמד

אחרי שלא מצאתי בשום מקום אחר את מבוקשי, שמתי לעצמי כיעד להקים ולרכז מידע נגיש לגימלאים גיל הזהב, מקווה ומאמין שתמצאו ערך רב בתוכן באתר.